tel./fax +48 22 845 81 05
Odpowiedzialny biznes

Odpowiedzialny biznes

PEO S.A. w ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu wpiera działania na rzecz dziedzictwa narodowego, edukacji oraz rozwoju młodych talentów. Firma chce być blisko ludzi i ważnych dla nich wydarzeń. Dostrzegamy potencjał pozytywnej energii, która wyzwala się przy okazji takich przedsięwzięć.

Wspieramy i promujemy:

Studio Teatralne Koło jest niezależną grupą teatralną założoną w 1997 roku z inicjatywy studentów Akademii Teatralnej w Warszawie i krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, od 2002 roku działająca w formie stowarzyszenia. Jej celem od początku działalności było tworzenie niezależnych produkcji teatralnych. Przedstawienia były grane w salach Akademii Teatralnej, na scenach warszawskich teatrów: Prochownia, Studio, Montownia, w klubowej przestrzeni Galerii Pruderia, i w przestrzeni Państwowych Zakładów Optycznych przy ul. Grochowskiej w Warszawie. Koło tworzą ludzie profesjonalnie zajmujący się teatrem: aktorzy, reżyserzy, producenci.

Stowarzyszenie ArtAnimacje działa od 1995 roku. Zajmuje się przede wszystkim animacją kultury i edukacją kulturalną. Stowarzyszenie jest producentem niezależnych projektów artystycznych. W ramach jego dotychczasowej działalności zrealizowano kilkadziesiąt projektów artystycznych, profesjonalnych i amatorskich, o różnej skali i zasięgu. Stowarzyszenie było głównym organizatorem festiwali, które na stałe wpisały się już w mapę teatralną Warszawy Azyl, Mały Azyl, Dzień Teatru Obrzędowego.

przetwory

PRZETWORY to jedna z najpopularniejszych polskich imprez związanych z designem, ekologią i recyklingiem, okazja dla młodych projektantów – profesjonalistów i amatorów – by połączyć recykling z designem oraz zaprezentować swoje prace szerokiej publiczności.

rozjazd

Zespół PEO S.A. Rozjazd – amatorska drużyna piłkarska Rozjazd powstała w 2003 roku i od tego czasu regularnie występuje w Akademickiej Lidze Halowej Piłki Nożnej, skupiającej ponad tysiąc zawodników z Warszawy i okolic. Największe osiągnięcia zespołu to trzykrotne mistrzostwo ligi halowej, dwukrotny triumf w letniej edycji rozgrywek oraz czterokrotne zdobycie Pucharu Ligi. Celem drużyny jest jednak nie tylko gra w lidze, ale również promocja futsalu – halowej piłki nożnej, najbardziej widowiskowej odmiany tej najpopularniejszej gry na świecie. Zawodnicy Rozjazdu sparowali się z takimi ekipami jak Hurtap Łęczyca (Mistrz Polski sezonu 2008/2009), FC. Neuenhagen (Mistrz Brandemburgi w sezonie 2008/2009) czy Pea Nova Gliwice, w którego składzie grało wówczas kilku reprezentantów kraju. Cele na przyszłość to próba wejścia do świata zawodowego futsalu i zbudowania w Warszawie drużyny na miarę stolicy.

Polska energia odnawialna